ban2

Російське ГебельсТВ знайшло винних у вбивстві посла.

Ви не повірите, але вже ГебельсТВ найшла замовника та організатора вбивства свого посла. З такою швидкістю вони не розкривали жодного вбивства. Якось дивно та підозріло. Ми пам’ятаємо, коли з’являються журналісти ГебельсТВ, обов’язково там якийсь теракт, взриви, чи обстріли. Вони чомусь завжди про все знають. А може вони все це і організовують? Це моя особиста думка, адже я не можу пояснити ці підозрілі дії журналістів.
Щодо організатора вбивства посла. Відкриваємо «саме чесне в світі та саме правдиве в світі» джерело ГебельсТВ, а саме, life.ru і просто беремо цитату «Да, это убийство российского посла является продолжением игры (какое пошлое слово) АДМИНИСТРАЦИИ БАРАКА ОБАМЫ перед его отходом на пенсию в попытке ослабить Россию…». Ви самі можете почитати ТУТ. Як тільки зявилася ця стаття, всі інші джерела схопилася за цю «теорію змови», наприклад moscow-news, politikus.ru, що свідчать, що вони також вірять в це.
У всьому винен Обама. Він повсюду, він мільйони людей вбив в Чечні, Грузії, Україні, Алеппо; він вкрав Крим, Нємцова він убив; він наказував Повєткіну і решту спортсменам приймати допінг, заморозив пенсії рашистам та підняв їм ціни на все, і путіна зробив пєдофілом… У всіх бєдах – одна відповідь – коварний Обама.
А через 50 років хто винний буде? Чи вже раши не буде?

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"