ban2

В Росії дозволили позитивну інформацію про "Правий сектор"

Роскомнагляд, який здійснює контроль за ЗМІ, відредагував свої роз'яснення про те, як правильно писати про заборонені в Росії організації України

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу "Роскомнагляду".

Роскомнагляд виправив заборону російським ЗМІ нейтрально писати про українські націоналістичні організації. Раніше в рекомендаціях говорилося, що згадувати визнані екстремістськими об'єднання "допустимо в негативному ключі"."

"З тексту офіційного повідомлення на сайті відомства зникли рекомендації в публікаціях про такі організації згадувати їх в негативному ключі з визначеннями «радикальні», «екстремістські», «націоналістичні», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, в обновленновленной версії повідомлення нагадується про рішення Верховного суду, який заборонив згадки про діяльність таких організацій як "Правий сектор", УНА-УНСО, "Українська повстанська армія", "Тризуб Степана Бандери" і "Братство".

Нагадаємо, вчора Федеральна служба по нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) заборонила російським медіа писати про організацію "Правий сектор" в позитивному або нейтральному ключі

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"