ban2

Російським чиновникам заборонили вживати слово "КРИЗА"

На нараді керівників донських муніципалітетів, що пройшов на початку лютого в уряді Ростовської області, мерам міст наполегливо порекомендували в офіційних заявах не вживати слово "криза". Кризу наказали називати "новими економічними умовами" або "розвитком".

Про це пише російська "Новая газета".

Замість "нехорошого" слова чиновники тепер мають використовувати словесні конструкції синонімічні за змістом, але з більш "оптимістичними" відтінками.

Наприклад, вже наступного дня після обласної наради мер Волгодонська Віктор Філатов розповів своїм підлеглим, що доведеться перейти до економії бюджетних коштів: скоротити вкладення в реконструкцію міського парку Перемоги, заморозити на невизначений час будівництво трьох дитячих садків та мосту. Піти на такі скорочення місто змушене через "нові економічні умови".

Глава Адміністрації Ростова Сергій Горбань для додання позитивності офіційним промовам пішов на ще радикальніші заходи: "Ми домовилися в області, що слово "криза" будемо міняти на слово "розвиток", - пояснив він на зустрічі з підприємцями. "Адже що таке криза? Це – зміни. А хто сказав, що після змін буде погано?" – обґрунтував свій оптимізм мер.

При цьому, зустріч тривала кілька годин, в ході яких підприємці скаржилися голові міста на численні перевірки, на погані дороги, на високі тарифи комунальних служб, на обіцянку віддати бізнесу в концесію міські парки . Сергій Горбань пообіцяв "допомогти організаційно" – бо на матеріальну допомогу підприємцям розраховувати не варто.

Немає згадок про кризу і в недавно розробленому урядом Ростовської області комплексі заходів щодо стабілізації.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"