ban2

В Росії ухильників від армії ловитимуть "казаки"

Ухильників від армії заганятимуть до російського війська "казаки"

Про це повідомляє Москва24 з посиланням на "отамана Російського казацького товариства "Південний Схід" Сергія Шишкіна, повідомляє Еспресо.TV.

В цьому році представники "казацького товариства" будуть отримувати списки призовників, ходити по квартирах і вручати повістки, а також агітувати ухильників йти в армію. Всього, за словами Шишкіна, до такої роботи можна залучити 1,4 тис. "казаків".

“Ми можемо разом з представниками призовної комісії та поліцією ходити по квартирах і вручати повістки призовникам. Раніше ми в основному брали участь у засіданнях комісій і вели з призовниками роз'яснювальну роботу, говорили про службу. А в цьому році почнемо активно ходити по квартирах", - заявив Шишкін.

За його словами, "казаки" вже укладають договори з районними військкоматами Москви. Наразі, підписано годи з двома об'єднаними військовими комісаріатами - у Любліні та Кузьмінках.

1 коментар

  • Василь Четвер, 12 березня 2015, 21:19 Посилання на коментар

    Прекрасная новость из России. Коль казаки собрались в поход по домам и квартирам, знать с призывом у Кремля плоховаты дела. А прозрение идет быстрее скорости звука. Видимо, количество желающих драть свою ж-пу за идеи Кремля становится меньше. В то же время амбиций у властителей России всё больше. Вот это несоответствие между желаниями и возможностями есть один из признаков кризиса веры. А без веры войн не выигрывают.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"