ban2

Як російські депутати добивалися визнання "ЛНР" серед папуасів

Депутати російської Думи від "Єдиної Росії" Олег Савченко та Олександр Сидякін вирішили розширити діяльність російського парламенту на ще не охоплені регіони

Ледь повернувшись з Антарктиди, вони вирушили в Індонезію до папуасів, що проживають на кордоні з Папуа-Новою Гвінеєю, щоб переконати їх підтримати "Луганську Народну Республіку", передає Еспресо.TV з посиланням на "Известия".

Видання запевняє, що депутатам "вдалося організувати масову підтримку місцевими племенами політики "ЛНР" - російські депутати домоглися визнання "ЛНР" істеблішментом племен, а прапор самопроголошеної республіки встановили майже що на найсвятішому для місцевих жителів місці".

Депутати ж заперечують, що їздили в Індонезію. Однак у розпорядженні видання є добірка фотографій, на яких зображені російські парламентарі в оточенні представників індонезійських племен. Крім того, інформацію про подорож парламентаріїв підтвердили як в російському, так і в індонезійському посольствах. Туристам навіть були призначені два перекладачі.

Нагадаємо, що на початку січня Сидякін і Савченко зникли під час сходження на пік Вінсона в Антарктиді. Тоді вони зазнали критики за те, що не попередили про екстремальний відпочинок і порушили правила секретності (депутати мають доступ до держтаємниці).

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"