ban2

Українці здобули десять нагород на чемпіонаті Європи з тхеквондо серед кадетів

На чемпіонаті Європи з тхэквондо ВТФ серед кадетів, який з 2-го по 5-е липня відбувся у французькому місті Шільтігхейм, збірна України здобула 3 золоті, 1 срібну та 6 бронзових медалей.

Дві з трьох золотих медалей здобули українські дівчата. Чемпіонка світу киянка Вікторія Собко підтвердила свій високий рівень майстерності і на чемпіонаті Європи.

Золотою медаллю у вазі до 47 кг серед кадеток відзначилася Дар'я Кареліна з міста Кременчук, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України.

Золотом чемпіонату порадували і хлопці. У ваговій категорії до 53 кг серед кадетів його завоював харків'янин Олександр Дзюба.

Срібною медаллю відзначився киянин Богдан Тихонов. У свою чергу, бронзові медалі здобули кияни Дар'я Чорна (вагова категорія до 29 кг), Кирило Кобзан (вагова категорія до 57 кг), Владислав Єрко (вагова категорія до 61 кг), Андрій Тинний (вагова категорія до 65 кг), харків’янин Дмитро Маркін (вагова категорія 65 кг) та одеситка Анастасія Подгорна (вагова категорія понад 59 кг).

У загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце, поступившись лише збірним Туреччини та Росії.