ban2

Збірна України з конкуру кваліфікувалася на Олімпіаду-2016

КИЇВ. 5 cерпня. УНН. Українські конкуристи вибороли командну кваліфікацію на Олімпіаду-2016 до Ріо-де-Жанейро, передає УНН з посиланням на прес-службу ВФКС.
Зазначається, що весь основний склад збірної України з конкуру виступив на тризірковому турнірі у новому кінноспортивному комплексі “Елементс Ресорт” у словацькому Шаморіні.
Збірна України з конкуру, у складі якої Олександр Онищенко, Катерина Оффель, Рене Теббель, Ференц Сентірмай та Кассіо Ріветті взяла участь у семи змаганнях, де здобули, окрім перемоги у фіналі Платинового Туру (Катерина Оффель на Zipper), одне друге, одне третє та дев’ять призових місць.
Зазначається, що конкур, за результатами якого команда-переможець отримувала кваліфікацію на чергову Олімпіаду, виявився дуже складним. Лише один вершник у другому раунді зміг завершити маршрут без штрафних очок. Українська команда у двох раундах отримала 17 очок штрафу, випередивши срібних призерів - команду Чеської Республіки - на 14 штрафних балів.
На сьогодні право виступати на Олімпійських Іграх 2016 року в конкурі вже отримали господарі турніру - бразильці, а також збірні Нідерландів, Франції, США, Німеччини, Швеції, Канади, Аргентини і Катару. Окрім української команди, до числа учасників Олімпіади додадуться ще три збірні, що візьмуть участь у чемпіонаті Європи, і дві команди, які посядуть 1 та 2 місця у кваліфікаційному змаганні групи G.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"