ban2

Стало відомо, коли Україна проведе збірну на Євро-2016

У Києві 22 травня о 12:00 відбудуться урочисті проводи Національної футбольної збірної України на чемпіонат Європи-2016, що за місяць розпочнеться у Франції

Святкова церемонія відбудеться на Михайлівській площі у рамках святкування днів Європи в Україні, повідомляють у Федерації футболу України.

На проводи завітають гравці та тренери національної команди країни, президент ФФУ Андрій Павелко, мер Києва Віталій Кличко, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та амбасадори національної команди на Євро-2016.

Цього дня у вболівальників буде можливість отримати м’ячі з автографами гравців "синьо-жовтих" та разом із гуртом "Тінь сонця" виконати пісню "Їхали козаки", яка буде музичною візитною карткою нашої команди на Євро-2016.

Одним з амбасадорів національної футбольної команди стала олімпійська чемпіонка з фехтування, багаторазова чемпіонка світу та Європи Ольга Харлан.

У грудні ФФУ оголосила, що вболівальники вибрали пісню «Їхали козаки», яка стане візиткою збірної України на Євро-2016 та звучатиме перед оголошенням складу команди.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"