ban2

Охоронці Порошенка перемогли на чемпіонаті з багатоборства

40

Команда Служби безпеки президента України виборола перше місце на чемпіонаті Європи з багатоборства тілоохоронців "Bodyguard-2016"
Про це повідомляє УНІАН.

Чемпіонат Європи з багатоборства тілоохоронців "BODYGUARD-2016" проходив 14-17 травня 2016 року у Республіці Болгарія. У змаганнях брали участь 15 команд найсильніших бодігардів з різних країн Європи: України, Білорусії, Молдови, Болгарії, Грузії, Румунії та Польщі.

Україну на змаганнях представляли 5 команд: Служби безпеки Президента України, Управління державної охорони України (жінки), Дніпропетровської федерації тілоохоронців, чоловіча та жіноча команди Управління поліції охорони з фізичної безпеки міста Києва Національної поліції України.

Програма змагань охоплювала весь комплекс основних напрямків, пов’язаних з практикою особистої охорони: техніка та тактика охоронних заходів, рукопашний бій, вогнева підготовка, безпека під час управління автомобілем та долікарська допомога.

Зокрема, учасники турніру демонстрували тактику та техніку супроводження та захисту VIP-особи під час пішого супроводу. Тілоохоронці також змагалися у виконанні завдання зі стрільби у трьох дисциплінах: з різних положень, для захисту VIP-особи та з автомобіля.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"