ban2

"Ігри нескорених": на участь у збірній України претендують 166 ветеранів АТО

25У січні відбудеться фінальний етап відбору і тестування збірної команди України, яка візьме участь у міжнародних спортивних змаганнях для військовослужбовців, поранених під час бойових дій, – "Іграх нескорених", що відбудуться в Торонто (Канада) у вересні цього року.

Перебіг підготовки України до цих змагань обговорили на нараді під головуванням віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, повідомляє Урядовий портал.

У нараді взяли участь представники міністерств, відомств і громадських організацій.

"Україна вперше бере участь у спортивних міжнародних змаганнях такого формату, і ми маємо максимально успішно представити нашу країну в Торонто. Для цього під координацією Міністерства оборони усі відомства оборонно-безпекового сектора та інші міністерства і органи центральної влади та місцевого самоврядування мають разом з громадськими організаціями створити належні умови для того, щоб наша команда здобула перемогу", - сказала Климпуш-Цинцадзе під час наради.

До робочої групи надійшло 166 анкет від кандидатів на участь у змаганнях. Після відбору, який відбудеться у січні, розпочнеться перший етап тренувань.

Invictus Games – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов`язків. Участь у змаганнях беруть країни-члени НАТО, а також стратегічні партнери Альянсу. Уперше Invictus Games відбулися 2014 року у Лондоні (Велика Британія). Патроном Ігор є Принц Гаррі Вельський.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"