ban2

П.Порошенко денонсував низку угод з РФ про співпрацю у військовій сфері (доповнено)

КИЇВ. 8 червня. УНН. Президент України Петро Порошенко підписав низку законів про денонсацію угод з Росією про співпрацю у військовій сфері. Про це повідомляється на сайті Верховної ради України, передає УНН.
Так, президент України підписав закони: № 0015 “Про денонсацію Угоди між урядом України і урядом Російської Федерації про транзит через територію України військових формувань Російської Федерації, які тимчасово знаходяться на території Республіки Молдова”, “Про денонсацію Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Російської Федерації про взаємну охорону секретної інформації”, № 0017 “Про денонсацію Угоди між урядом України і урядом Російської Федерації про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунки за них”, № 0018 “Про денонсацію Угоди між Україною і Російською Федерацією про співробітництво в галузі воєнної розвідки”, а також № 0019 “Про денонсацію Угоди між урядом України і урядом Російської Федерації про співробітництво у військовій галузі”.
Нагадаємо, 21 травня Верховна Рада України підтримала низку законопроектів щодо денонсації угод між урядом України та Російської Федерації.
Зокрема, ВР денонсувала угоду про транзит через українську територію військових формувань РФ, які тимчасово знаходяться на території Молдови.
Також Рада денонсувала угоду про взаємну охорону інформації та про організацію військових міждержавних перевезень.
Крім того ВР денонсувала угоду про співробітництво у військовій галузі та в галузі воєнної розвідки.
Нагадаємо, під час засідання 20 травня Кабмін прийняв рішення про розірвання угоди про військово-технічне співробітництво з РФ.
До початку військової агресії з боку РФ продажі української продукції військового призначення та подвійного використання мали вищі показники порівняно з іншими країнами світу. Близько 400 підприємств російського ОПК залежали від поставок комплектуючих з України, а близько 70% підприємств-постачальників систем і комплектуючих для українських підприємств ОПК були розташовані в Росії.
На початку 2014 року “Укроборонпром” припинив постачання зброї і військової техніки у Росію.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"