ban2

Франція має ратифікувати Угоду про асоціацію з ЄС 25 червня

Вести переговори з французами непросто через прихильність праворадикалів до Путіна

Про це у своєму Facebook повідомила глава парламентського комітету з питань євроінтеграції, народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Геращенко, передає Еспресо.TV.

За словами Геращенко, це будуть непрості дебати.

"У Франції активно працюють праворадикальні пропутінські партії і не приховують своєї профінансованої любові до monsieur Poutin. Тому саме з Францією потрібно активно працювати, в тому числі через міжпарламентський діалог", - повідомила Геращенко.

25 червня Національна Асамблея Франціі ратифікує Угоду про асоціацію з Україною. Цьому перебуватимуть непрості дебати: у Франціі активно працюють праворадикальні пропутінські партії, що й не приховують своєї профінансованоі любові до monsieur Poutin. Тому саме з Францією потрібно активно працювати в т ч через міжпарламентських діалог. На запрошення групи дружби Україна- Франція , від наших колег з Сенату і асамблеї ці кілька днів працюємо в Парижі. Маємо зустрічі з ключовими парламентськими комітетами і експертами. Відкрили в українському культурному центрі фотовиставку про Донбас.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"