ban2

У столичному метро презентували нову схему ліній

КИЇВ. 9 червня. УНН. У столичному метрополітені презентували нову схему ліній. Карта-схема стала більш читабельною та інформативною, повідомили УНН у прес-службі київської підземки.
Зокрема, розмір написів збільшили у півтора рази, а також позначили маршрути міської електрички, швидкісного трамваю та транспорту до обох аеропортів.
“Ми вважаємо важливим дбати не тільки про безпеку перевезення пасажирів, а й їхній комфорт. Намагаємося зробити поїздку більш зручною. У цьому питанні нам дуже допомагають „Агенти змін“. Співпрацюємо з ними з жовтня минулого року. У спільному наробку — дизайн нових безконтактних карток для оплати проїзду, лаконічні інформаційні плакати, нові схеми ліній у вагонах підземки. Наразі готується пілотний проект по системі навігації”, — сказав начальник КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський.
Він додав, що таке нововведення не призвело до жодних позапланових витрат для підприємства, адже схеми у вагонах постійно замінюють через зношення, а дизайн був розроблений безкоштовно.
Новація мала широке публічне обговорення, яке тривало близько 7 місяців. При розробці нової схеми дизайнери консультувалися не лише з киянами, а й з професіоналами з інших країн — авторами офіційних транспортних схем Бостона, Вашингтона і Москви.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"