ban2

Українській делегації підтвердили мандат у ПАЧЕС - нардеп

КИЇВ. 9 червня. УНН. Українській делегації підтвердили мандат у ПАЧЕС. Про це сказав народний депутат Андрій Гордєєв, повідомили УНН у прес-службі "Блоку Петра Порошенка".
А.Гордєєв перебуває у складі української делегації на засіданні 45-ї Генеральної Асамблеї Парламентської Асамблеї Чорноморського Економічного Співробітництва, що проходить в м.Кишиневі (Республіка Молдова).
За словами депутата, вчора на засіданні Україна виступила проти підтвердження мандату для нового члена від російської делегації у ПАЧЕС — депутата Держдуми РФ, куратора Криму Романа Худякова.
“Українська делегація поставила під сумнів можливість надання мандату представнику делегації РФ Роману Худякову. Цей той депутат, який курує анексовану територію Криму, він закріплений за містом Севастополь, активно закликає Путіна ввести війська в Україну, розбомбити Київ. І, фактично, наше визнання мандату п.Худякова означатиме визнання анексії Криму, тому ми на це не пішли. Українська делегація в повному складі виступила проти надання статусу члена ПАЧЕС цьому депутату.
В свою чергу представники РФ, не маючи на це жодного аргументу, виступили проти всієї української делегації”, — сказав депутат.
Він зазначив, що вже сьогодні на засіданні ПАЧЕС прийняли рішення про підтвердження мандатів українським депутатам.
“На засіданні був підтверджений мандат українським депутатам. Відбулось голосування за процедурне питання, і наше підтвердження”, — розповів А.Гордєєв.
Він підкреслив, що завтра на порядку денному засідання ПАЧЕС мають розглянути питання організації проведення місцевих виборів та законодавства про місцеві вибори.
“Ми будемо наполягати на тому, щоб місцеві вибори були проведені восени, а також можливе проведення виборів на Донбасі, при обов’язковому відновленню кордонів та під контролем української армії. Також за відкритими списками мають обиратися не польові командири, а представники громад Донбасу”, — додав А.Гордєєв.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"