ban2

У Європарламенті кажуть, що мукачівський конфлікт не вплине на безвізовий режим

У Європейському парламенті запевняють, що конфлікт у Мукачевому на Закарпатті не вплине на лібералізацію візового режиму між Україною і ЄС

Про це заявив голова комітету Європарламенту із закордонних справ Ельмар Брок під час брифінгу в п'ятницю в Києві, пише Еспресо.TV із посиланням на Укрінформ.

"Хочу зазначити, що члени нашої делегації наголошували на важливості збереження суворої державної монополії на застосування сили, роззброєння всіх воєнізованих формувань або їх повну інтеграцію до офіційних силових структур", - наголосив Брок.

Він підтвердив повну підтримку Євросоюзу у процесі візової лібералізації і висловив надію, що безвізовий режим запрацює, щойно будуть виконані всі необхідні вимоги.

Раніше посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба наголосив, що стрілянина на Закарпатті може стати на заваді безвізового режиму.

Водночас нещодавно віце-президент ЄП Ричард Чарнецький підтвердив готовність Європейського парламенту підтримати Україну в питанні впровадження безвізового режиму з ЄС у 2016 році.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"