ban2

А.Яценюк прийняв делегацію Конгресу США

КИЇВ. 5 серпня. УНН. Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв делегацію Конгресу США на чолі з керівником демократичної меншості у Палаті представників Ненсі Пелозі. Про це УНН повідомили у прес-службі КМУ.
У ході бесіди йшлося про найгостріші виклики та завдання на порядку денному України: від захисту незалежності та територіальної цілісності від російської агресії до актуальних питань внутрішньодержавних реформ.
Американські конгресмени високо оцінили активну і напружену працю українського уряду у винятково складних обставинах, які переживає і долає наша держава.
"Виклики, що стають перед Україною, вражають, але також вражає самовідданість уряду України та його практичні дії, які дають відповіді на великий масштаб безпекових, економічних, соціальних і гуманітарних проблем", - йшлося у виступах американських конгресменів.
Під час розмови відбувся обмін думками стосовно найнагальніших завдань українсько-американського двостороннього діалогу і, зокрема, головних орієнтирів у співпраці з Конгресом США.
Глава українського уряду висловив вдячність за тверду підтримку України з боку Сенату і Палати представників Сполучених Штатів.
"Єдність навколо України, яку демонструють американські партнери, є єдністю навколо спільних ідеалів свободи і демократії. Ми вдячні за відчутну і практичну солідарність з нашим народом і покладаємося на подальші практичні кроки, які дозволять зміцнити українську безпеку, реалізувати план урядових реформ і упевнити гідну перспективу для вільного і заможного життя нашого народу", - зазначив А.Яценюк.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"