ban2

Суд залишив під вартою "тітушок", які калічили майданівців

Шевченківський суд вирішив залишити під вартою "тітушок", яких обвинувачують у нападах на активістів Майдану 18-19 лютого.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Групу громадського спостереження "ОЗОН".

Судді залишили трьох обвинувачуваних під вартою, відхиливши клопотання адвокатів про зміну запобіжного заходу, - повідомляють спостерігачі із залу суду.

Обвинувачених Сергія Костенка Сергія та Олега Гебана постановили залишити під вартою, а Геннадія Погребного - під домашнім арештом (до 29.09.2015 р.). Їх трьох обвинувачують у нанесенні каліцтв та перешкоджанні активістам Майдану 18 та 19 лютого у Києві на перехресті вулиць Володимирської та Великої Житомирської.

На судовому засіданні були присутні потерпілі, які захищають себе самостійно. Один із них через отримані травми досі пересувається на милицях, - повідомляють в "ОЗОН".

Адвокати обвинувачуваних заявляли, що ті не розуміють суті справи. Прокурор заявив, що тлумачити суть обвинувачення - справа адвокатів.

"Суть обвинувачення вказана чітко. А вони (сторона обвинувачення - ред.) починають затягувати час. Вже вкотре подають клопотання про повернення обвинувального акту назад у прокуратуру. Хоча згідно із Кримінальним процесуальним кодексом, підстав для повернення вже немає. Постійно звертаються з клопотанням про зміну запобіжних заходів і так далі. На думку нас, потерпілих, чим скоріше почнеться розгляд тим швидше все стане на свої місця", - прокоментував Еспресо.TV один із потерпілих Ігор Чернецький.

Наступне слухання заплановане на 25 серпня. Тоді суд перейде до розгляду суті справи.

Нагадаємо, сьогодні у Шевченківському райсуді відбувалося повторне перше слухання у справі "тітушок" на Майдані.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"