ban2

Порошенко назвав Росію "бабою Ягою" і визнав її головним противником децентралізації

Росія - найголовніший противник змін до Конституції України

Про це заявив президент Петро Порошенко під час зустрічі в суботу з представниками територіальних громад, передає Еспресо.TV.

"78 відсотків народу України, як свідчать соціологічні дослідження, за децентралізацію влади. Але є така баба Яга, яка проти. Хто перший проти наших змін до Конституції? Росія. Вона хоче, аби ми в неї питали дозволу, як нам робити нову Конституцію. Вибачте, я як Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних сил України, гарант Конституції ніколи не дозволю, щоб Конституція писалася ззовні, і питати буду лише в українського народу", - сказав Порошенко.

Також президент наголосив, що є ще декілька місцевих політичних діячів, які з величезною лупою намагаються знайти в Конституції те, чого там немає.

"Серед "критиків" змін до Конституції - ті, хто хоче сподобатися виборцям ура-патріотизмом. Щоправда, в чергах до військкоматів їх немає", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Порошенко зазначив, що зміни до Конституції скасують право на особливий статус для міст.

31 серпня Верховна Рада збереться на позачергове засідання. Депутати мають намір у першому читанні розглянути проект президентського закону про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації. Президент України Петро Порошенко очікує, що Рада прийме в першому читанні дані зміни.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"