ban2

Україна використає досвід Туреччини для охорони лісів від пожеж

Перший заступник Голови Держагентства лісових ресурсів Христина Юшкевич обговорила з представниками Генерального директорату лісового господарства Туреччини питання співпраці в галузі лісового господарства

Про це повідомляє прес-служба Держлісагентства.

"Разом з турецькими колегами ми вирішили співпрацювати у сфері розробки та впровадження плану протипожежного облаштування Миколаївської та Херсонської областей. Також під час зустрічі обговорювалася можливість передачі українській стороні техніки початкового пожежогасіння. Консультації стосовно реалізації цих проектів тривають", - зазначила Юшкевич.

Повідомляється, що було досягнуто домовленості про проведення роботи з адаптації турецьких навчальних програм з пожежогасіння до умов України.

Обговорюючи питання охорони та захисту лісів, Юшкевич запропонувала експертам з Туреччини відвідати Україну з метою оцінки заходів, необхідних для оздоровлення всихаючих ялинників Карпатського регіону та сосни на Поліссі, а також для проведення навчання представників лісозахисту, науковців та працівників лісового господарства  новітнім засобам боротьби зі шкідниками та хворобами лісу.

Також під час зустрічі обговорено низку інших питань, зокрема, щодо відновлення низькопродуктивних, низькоповнотних та деградованих насаджень.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"