ban2

Lexus офіційно представив літаючий скейт

Компанія Lexus в рамках проекту Amazing in Motion офіційно представила прототип літаючого скейтборда (ховерборда)

Про це йдеться у новому ролику на офіційному каналі Lexus у YouTube, передає Еспресо.TV.

На відео можна побачити, як спортсмен-скейтбордист Росс МакГуран показує трюки і техніку їзди на літаючій дошці.

Варто зазначити, що проект Lexus Hoverboard почався ще 1,5 року тому. Тоді вчені з дрезденського Інституту досліджень в області твердих тіл і матеріалознавства, які спеціалізуються на магнітній левітації, почали втілювати в реальність те, що стояло головною метою: створення засобу пересування, який би літав над поверхнею землі без зіткнення з нею.

Суть ховерборда полягає в наступному: сила земного тяжіння долається за допомогою охолоджених рідким азотом до мінус 197 градусів за Цельсієм напівпровідників в дошці і спеціального магнітного покриття в скейт-парку. Сама дошка виготовлена з бамбука.

Під покриттям скейт-парку встановили сотні невеликих магнітів, що створило відштовхуючий ефект.

Творці ховерборда відзначають, що продукт поки залишиться на стадії робочої моделі і не вийде в продаж. Вартість такої літаючої дошки тримають у секреті.

Раніше компанія Lexus презентувала свою нову розробку — літаючий скейтборд. Дизайнери з Німеччини та Лондона працювали над ховербордом півтора року, а зараз його тестує професійний скейтбордист в Барселоні. Компанія відзначає, що катання на ховерборді повністю відрізняється від катання на скейті.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"