ban2

Фестиваль академічної та джазової музики відбудеться в Києві

КИЇВ. 25 серпня. УНН. У столиці відбудеться фестиваль академічної та джазової музики “Music live”. Про це УНН повідомили в прес-службі КМДА.
30 серпня 2015 року на сцені літньої естради Міського саду в Центральному парку культури і відпочинку (вул.Грушевського, 5) відбудеться фестиваль академічної та джазової музики “Music live”.
“Music live” представлять концертні програми Music air “Serenada new” та “Ноктюрн зірок світового джазу”. Захід відбудеться в рамках Х Міжнародного фестивалю мистецтв “Діалоги культур”.
Music air “Serenada new” (“Нічні серенади”) розпочнуться о 19:30. У такий спосіб організатори хочуть відродити давні традиції київських вечірніх музичних аристократичних імпрез садово-паркової культури, представити музичне мистецтво у новітньому цікавому режисерському форматі.
О 20:30 презентують програму “Ноктюрн зірок світового джазу”, яка є одним із найбільш перспективних джазових проектів на теренах України. Глядачі зможуть почути унікальні темброві та звукові якості баяна.
Окрім того, музиканти виконають твори як класичного джазу, так і стилю мануш (національний ромський джаз, створений у 30-х роках ХХ сторіччя славетним ромським джазовим музикантом Джанго Рейнхардом).

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"