ban2

Барабанщик із Києва переміг у престижному міжнародному конкурсі

Київський барабанщик Віктор Герчев став переможцем конкурсу, який проводив ударник знаменитої британської групи Cream Джинджер Бейкер

Про це повідомляє Еспресо.TV із посиланням на Cultprostir.

За умовами змагання, потрібно було зіграти кавер-версію пісні "White Room" з репертуару "Cream" і зняти це на відео.

"Грати можна було на будь-яких ударних інструментах, включаючи електронні барабани і перкусію. Учасників нічим не обмежували. Конкурс був оголошений самим Джинджером Бейкером. На першому етапі відбору, Топ-10 він вибирав колегіально з іншими людьми, але переможця визначав самостійно. Особисте звернення такого значущого для мене музиканта стало моєю головною мотивацією для участі в конкурсі", - розповів Віктор Герчев.

У конкурсі, який проходив під егідою фірми Drum Workshop, взяли участь 53 музиканта з різних країн.

Герчев як переможець отримає цілий пакет призів: поїздку на фестиваль "Rock'n'roll Fantasy Camp" в Лос-Анджелес, іменний барабан Джинджера Бейкера від "Drum Workshop", набір тарілок "Zildjian", річну підписку на журнал "Modern Drummer" .

"Призи шикарні, але для мене найважливіше те, що моя гра була оцінена одним із найвидатніших музикантів. У моїй барабанній юності Джинджер дуже вплинув на моє становлення як музиканта. Цей конкурс того ж рівня, як якби для гітаристів його проводив Ерік Клептон, колега Бейкера по групі "Cream", - пояснив Герчев.

Барабанщик грає відразу в двох київських гуртах - "NEON Rock Band" та "BeTwins".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"