ban2

Білорусь зацікавлена у взаємодії з ЄС та США

Республіка Білорусь зацікавлена відновити нормальну взаємодію з ЄС та США

Про це повідомив заступник міністра закордонних справ Білорусі Валентин Рибаков, передає РИА «Новости».

"Знадобилося наявність численних конфліктів, щоб на неї (Білорусь) подивилися під іншим кутом і переконалися, що це - країна, яка нормально розвивається ... не заважає нікому з сусідів, не створює нікому проблем ні в регіоні, ні в глобальному масштабі, країна, яка є донором міжнародної безпеки і стала майданчиком для переговорів для вирішення конфліктів ", - сказав Рибаков.

За його словами, на тлі загострення цілого ряду регіональних конфліктів політичні та громадські еліти в Європі і США "відкривають для себе нову Білорусь". При цьому Білорусія "залишається такою ж, як і була". 

Він додав, що Мінськ вітає більш відкритий погляд західних країн на ті процеси, які відбуваються як всередині білоруської держави, так і навколо нього.

Заступник міністра сказав, що Мінськ завжди проводив політику, спрямовану на нормальні відносини з усіма державами світу і регіону і буде продовжувати взаємоповажний діалог.

"При тому, що Білорусь є членом Союзної держави і має особливі відносини з Росією, ми зацікавлені відновити нормальну взаємодію з ЄС, США", - зазначив він.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"