ban2

У США розробили беруші з підсилювачем тиші для комфортної війни

Міноборони США розробило шумопонижувач для військовослужбовців, здатний підсилювати тихі звуки

Про це пише TechXplore.

Пристрій під назвою TCAPS (Тактична комунікаційно-захисна система) являє собою навушники, підключені до електронного блоку регуляції гучності. Внутрішня сторона навушників оснащена паралоновою амбушюрою, тоді як на зовнішньому боці розташований міні-мікрофон.

Докладний механізм роботи TCAPS не розкривається. Передбачається, що при стандартних налаштуваннях система в режимі реального часу нормалізує звук, пригнічуючи шкідливі для внутрішнього вуха частоти, що забезпечує комфортне ведення бойових дій, зокрема застосування вогнепальної зброї.

При підозрі на виявлення ворога військовослужбовець може розширити акустичний діапазон і збільшити гучність натисканням на відповідний регулятор. Разом з тим система є засобом радіозв'язку, забезпечуючи дистанційну комунікацію між солдатами.

"Чим гучніший звук надходить з навколишнього середовища, тим активніше стає шумозаглушення. При цьому людина з TCAPS продовжує чути, але звук вже не здатний чинити на неї руйнівний вплив", - пояснив головний науковий співробітник NMASC Даг Брунгарт.

Наразі, за його словами, на озброєнні армії США знаходиться близько 20 тисяч комплектів TCAPS. 

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"