ban2

Україна передала Росії документи для обміну Солошенка та Афанасьєва

Україна підготувала і передала Росії документи, необхідні для обміну незаконно ув'язнених у РФ Юрія Солошенка та Геннадія Афанасьєва
Про це повідомляє "Укрінформ".

"Ведуться закриті дипломатичні перемовини, я маю стриманий оптимізм, що все буде добре і вони повернуться на територію України", - заявив міністр юстиції Павло Петренко.

За словами міністра, "юридична сторона повністю підготовлена і передана Російській Федерації. Відповідь буде отримана по результатам дипломатичних перемовин, як це було і з Надією (Савченко – ред.), до останнього моменту велися перемовини, які потім були оформлені юридичною складовою, тому тут та сама ситуація і дуже важливо, щоб політики не коментували до моменту, коли наші хлопці пересічуть кордон України".

Нагадаємо, Проукраїнський активіст Афанасьєв з Криму був затриманий у Сімферополі Федеральною службою безпеки (ФСБ) Росії у 2014 році й проходить у справі так званих "терористів групи Сенцова".
Колишнього директора оборонного підприємства Солошенка було затримано в Москві у 2014 році і засуджено за звинуваченням у шпигунстві.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"