ban2

Apple відмовилася підтримувати Республіканську партію через висловлювання Трампа - ЗМІ

Корпорація Apple відмовилася підтримувати Республіканську партію через висловлювання мільярдера Дональда Трампа з приводу жінок, мігрантів та меншин. Про це пише американське видання Politico з посиланням на обізнані джерела, передає Slon.ru.

"Компанія перестане підтримувати партію, як фінансово, так і за допомогою технологій", - йдеться в повідомленні. Тим часом підтримку партії продовжать надавати Facebook, Google і Microsoft, які заявили про готовність підтримати з'їзд партії у Клівленді.

"Наразі не ясно, чи буде Apple надавати підтримку Демократичній партії під час з'їзду в Філадельфії. У компанії відмовилися прокоментувати цю інформацію", - зазначає видання. У 2008 році Apple надала фінансову підтримку розміром $ 140 тисяч обом партіям, Республіканській і Демократичній. У 2012 року демократи самі відмовилися від будь-якої підтримки з боку підприємців. У лютому 2016 року Трамп закликав почати бойкот продукції Apple після її відмови від співпраці з ФБР. До цього він хотів перенести все виробництво компанії з Китаю у США.

Мільярдер Дональд Трамп отримав необхідну кількість голосів для висунення від республіканців ще 26 травня. Його конкуренткою від Демократичної партії на виборах на пост президента США стала Гілларі Клінтон. Офіційно єдині кандидати будуть оголошені в липні 2016 року. Президентські вибори у США пройдуть 8 листопада 2016 року.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"