ban2

Вчені розповіли, що буде, якщо всі люди одночасно підстрибнуть

Астрофізик Пол Саттер з Університету штату Огайо і його колега, фізик Марк Бослоу з Сандійських національних лабораторій розповіли, що буде, якщо все населення Землі одночасно підстрибне

Висновки вчених опублікував Business Insider. За останніми оцінками, населення Землі становить 7,3 млрд осіб. Насправді, це не так багато - всіх людей планети можна розташувати на території, що дорівнює площі Нью-Йорка.

За словами вчених, їхні висновки релевантні ситуації, в якій всі люди як раз підстрибують на одному майданчику поруч один з одним. В результаті стрибок створить значний енергетичний вплив.

Частина цієї енергії, на думку вчених, повернеться до людей через взуття. Частина, що залишилася, з наслідками розсіється в навколишньому середовищі.

По-перше, це буде дуже гучний звук, схожий на оплески, приблизно в 200 децибел. Такий рівень звуку вважається смертельним для людини. Він як мінімум зруйнує барабанні перетинки. Для порівняння, гучність звуку реактивного двигуна при зльоті становить 150 децибел, а звук гучністю в 120 децибел вважається больовим порогом людини.

По-друге, Землю дуже сильно стрясне. Цей струс спричинить за собою цунамі 30-метрової висоти, а також найсильніші землетруси магнітудою 4-8.

Окрім того, будуть зруйновані мости, залізниці, лінії електропередач і будівлі.

При цьому вчені відзначають, що наслідки такого стрибка не відчуватимуть в космосі. Який би величезною не була сила жителів Землі, змістити орбіту планети вони не зможуть.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"