ban2

У МВС люстрували майже 100 працівників, серед них 8 генералів – А.Аваков

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Очільник МВС України Арсен Аваков на власній сторінці у Фейсбуці повідомив, що у МВС, відповідно до вимог Закону України "Про очищення влади", розпочато процес люстрації, передає УНН.

"В цілому в рамках першого етапу вчора, моїм наказом звільнено з органів 91 працівника, з числа тих, які займали керівні посади як в апараті Міністерства, так і в територіальних органах. Серед них 8 генералів", - наголосив він.

"В числі звільнених: начальники обласних УВС - Київській, Донецькій, Чернігівській, Тернопільській, Хмельницькій, Полтавській; керівництво Департаменту служби охорони та підрозділів ДАІ", - повідомив міністр.

"Робота в рамках реалізації закону триває. Як і взагалі щодо формування нової кадрової філософії поліції триває. Крок за кроком", - резюмував він.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 9 жовтня підписав закон "Про очищення влади", прийнятий Верховною Радою 16 вересня. У середу, 15 жовтня, зазначений закон був опублікований у парламентській газеті "Голос України" і набув чинності 16 жовтня.

На порталі Мін'юсту почав роботу "люстраційний" розділ, де оприлюднили перелік перших чиновників, які підпали під люстрацію у рамках застосування Закону "Про очищення влади".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"