ban2

У Львові відкриють Почесне консульство Держави Ізраїль у Західному регіоні України

КИЇВ. 6 листопада. УНН. Львівщина та Держава Ізраїль розвиватиме активнішу співпрацю у сфері туризму, культури, медицини, освіти та економіки. Про розвиток двосторонніх відносин йшла мова сьогодні на зустрічі т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрія Турянського з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські, повідомили УНН у прес-службі Львівської ОДА.

Як розповів дипломат, зараз завершується процес відкриття Почесного консульства Ізраїлю у Західному регіоні України. “Окрім того, ми вивчаємо можливість відкриття прямих авіарейсів з Ізраїля до Львова. Таке сполучення сприятиме налагодженню тісніших контактів у бізнесі, розвитку туризму, культурних зв’язків,” — повідомив Еліав Бєлоцерковські.

Юрій Турянський насамперед привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні з призначенням на цю посаду.

“Ми дуже високо цінуємо співпрацю з Ізраїлем. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо закріпити ці зв’язки і знайти нові шляхи для взаємовигідної співпраці. Зокрема, зараз ми напрацьовуємо організаційні рішення для того, аби між суб’єктами господарювання двох держав розвивались тісніші економічні зв’язки,” — наголосив Юрій Турянський.

Це перший візит на Львівщину Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Еліава Бєлоцерковські. Завтра у Львові він візьме участь в урочистій церемонії нагородження Праведників народів світу — не-євреїв, які в період Другої світової війни рятували єврейське населення. На Львівщині звання “Праведників народів світу” отримали близько сотні громадян.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"