ban2

Генпрокуратура заарештувала майже 35 млрд гривень В.Януковича та інших представників старої влади

Генпрокуратура заарештувала майже 35 млрд гривень В.Януковича та інших представників старої влади
КИЇВ. 15 листопада. УНН. Генпрокуратура заарештувала майже 35 млрд гривень Януковича та інших представників старої влади. Про це в своїй статті "Список справедливості" для ZN.UA пише Генпрокурор України Віталій Ярема, зазначаючи, що на першому місці в списку - розслідування фактів масштабного розкрадання бюджетних коштів, повідомляє УНН.
Генпрокуратура відкрила більше 30 кримінальних проваджень стосовно екс-президента Віктора Януковича та його "команди". Їм всім також повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, та оголошено розшук.
"З метою відшкодування завданих державі збитків, у ході досудового розслідування в Україні накладені арешти на банківські вклади, цінні папери та інші активи на загальну суму понад 6,2 млрд грн та 1,8 млрд доларів (близько 35 млрд гривень – ред.), а також на рухоме і нерухоме майно колишніх високих посадових осіб", - зазначає він.
Крім того, за його словами, за ініціативою Генеральної прокуратури, рішенням Ради ЄС застосовані обмежувальні санкції стосовно 22 колишніх українських високопоставлених чиновників і пов'язаних з ними осіб. Аналогічні санкції застосовані урядами США, Канади та Швейцарської конфедерації. На банківських рахунках у Швейцарії, Латвії, Ліхтенштейні арештовано кошти колишніх високих посадових осіб.
В.Ярема також зазначив, що у серпні Генпрокуратура підписала угоду про співпрацю з Міжнародним центром з повернення активів Базельського інституту управління, який є провідною неурядовою організацією в питаннях розслідування справ, пов'язаних з корупцією і відмиванням коштів.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"