ban2

Трактори ХТЗ збиратимуть у Таджикистані


КИЇВ. 20 листопада. УНН. Таджикистан зацікавився технікою Харківського тракторного заводу, повідомили УНН у прес-службі Харківської облдержадміністрації.
За повідомленням, відбулася зустріч Надзвичайного та Повноважного Посла України в Таджикистані Віктора Нікітюка з керівництвом вільної економічної зони "Дангара" Хатлонської області Таджикистану.
"Метою зустрічі було обговорення питання щодо можливості створення спільного українсько-таджицького підприємства із збирання тракторів виробництва ХТЗ на базі згаданої ВЕЗ", - сказано в повідомленні.
Таджицька сторона підтвердила свою зацікавленість в організації збірки харківських тракторів і поглибленні міжрегіонального співробітництва в межах Меморандуму між адміністрацією Харківської області та виконавчим органом державної влади Хатлонської області Республіки Таджикистан про торгово-економічне, науково-технічне і гуманітарне співробітництво.
"Харківщина зацікавлена в освоєнні перспективного ринку і створенні спільного виробництва тракторів на території Хатлонської області, що дасть змогу забезпечити цей регіон продукцією сільгоспмашинобудування, яка матиме попит з огляду на його аграрну спрямованість", - зазначила заступник голови Харківської ОДА Юлія Світлична.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"