ban2

Київська дитяча філармонія розпочне 45-ий концертний сезон


КИЇВ. 23 листопада. УНН. 23 листопада о 12:00 у Національній філармонії України (Володимирський узвіз, 2) відбудеться урочисте відкриття 45-го концертного сезону Київської дитячої філармонії. У святковому концерті візьмуть участь кращі солісти та колективи спеціалізованих навчальних закладів із мистецтв. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.
Організатором заходу виступить Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів.
Перед початком концерту відвідувачі зможуть оглянути виставку кращих творчих робіт вихованців дитячих художніх шкіл.
Також виступатимуть учні джазового відділу КДШМ № 2 ім. М. Вериківського та ДМШ № 4 ім. Д. Шостаковича.
Проект “Київська дитяча філармонія” триває у столиці вже протягом 45 років. Цей проект заснували у 1970 році Головне управління культури Київського міськвиконкому спільно з Національною філармонією України.
Київська дитяча філармонія має свій власний, постійно діючий абонемент Національної філармонії України. Протягом 45 років кожного концертного сезону відбувалося 6 концертів, у яких взяли участь понад 40 тисяч учнів. Також колектив провів велику кількість святкових концертів у Національному палаці мистецтв “Україна” до державних свят та ювілейних дат. Концерти та виступи стали початком професійного зростання сотень талановитих молодих музикантів.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"