ban2

Рада попередньо ухвалила законопроект про заборону реклами на російських каналах

Рада у першому читанні підтримала законопрект, який передбачає заборону трансляції в Україні реклами на неєвропейських каналах

За відповідний проект закону № 1455 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо особливостей трансляції реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій)" проголосувало 252 народних обранця з 226 необхідних, передає Еспресо.TV

Змінами до законопроекту забороняється трансляція реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій, що транслюються на територію України у випадку, якщо іноземні телерадіоорганізації не підпадають під юрисдикцію країн, що входять до Європейського Союзу, або країн, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

За словами одного з авторів законопроекту, народного депутата від "Народного фронту" Миколи Княжицького це дозволить українським каналам працювати більш ефективно.

"Частина каналів, які паплюжать Україну та працюють на боці агресора заборонена на території України, але Росія викидає мільйони на створення сотень нішових каналів, які присутні в нашому просторі, які викривлюють інформацію про України. Ми виступаємо за те, щоб захистити інформаційну безпеку держави. Для того, щоб підтримати українські канали пропонується рекламу на таких каналах забороняти",- підкреслив Княжицький.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"