ban2

В Україні стартувала німецько-українська програма підвищення кваліфікації журналістів

Ukrainian Media E-School розпочала свою першу програму підвищення кваліфікації для українських журналістів. Концепція розроблялася за спільної участі DW Akademie та Незалежної асоціації телерадіомовників (НАМ) України.
У п’ятницю, 20 лютого, стартувала програма підвищення кваліфікації для журналістів із різних регіонів України Ukrainian Media E-School. Об’ємний освітній курс передбачає дві п’ятимісячні програми, які не вимагатимуть від студентів припинення їхньої основної діяльності. У серпні цього року розпочнеться друга програма, розрахована на медіаменеджерів.
Очно-заочне навчання
Програма Ukrainian Media E-School буде складатися з комбінації дистанційного та очного навчання - близько 80 занять пройдуть в онлайн-режимі. Режим так званого blended learning дозволяє гнучко планувати свій час, заощаджує ресурси і дозволяє ефективно вчитися, кажуть організатори. Після дводенних семінарів у Києві журналісти повернуться в свої рідні міста із домашніми завданнями. Кожного тижня на них чекають так-звані "вебінари" (семінари онлайн), тести та відеолекції.
Програма підвищення кваліфікації передбачає акцент на журналістських розслідуваннях, мультимедійній журналістиці, журналістиці даних та роботі в соціальних мережах. Студентів навчатимуть українські викладачі за допомоги медіаекспертів DW Akademie з Бонна. На переконання організаторів, це допоможе укоріненню Ukrainian Media E-School на українських теренах та забезпечить відповідність програми потребам співробітників регіональних ЗМІ.

Чотири українських викладачі
За словами координаторки проектів DW Akademie Олени Пономаренко, український партнер проекту - Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) - обрала для викладання в DW Akademie чотирьох українців. Серед них, зокрема, ведучий телепередачі "Наші гроші" Денис Бігус та Михайло Кольцов з громадянської ініціативи stopfake, мета якої полягає у викритті пропаганди та дезінформації під час української кризи.
Проект Ukrainian Media E-School фінансується коштом Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини. Його мета - підвищити професіоналізм співробітників медіа, аби українці з усіх регіонів держави, а не лише столиці та великих міст, отримували якісну та зважену інформацію.
"Як провідна організація, що займається розвитком ЗМІ, ми працюємо для забезпечення свободи думки та доступу до інформації", - каже директор DW Akademie Кристіан Ґрамш. "Саме в ці важкі для України часи важливо, аби населення мало доступ до незалежної та об’єктивної інформації, - наголошує очільниця напрямку розвитку медіа DW Akademie Уте Шеффер. - Я сподіваюся, що Ukrainian Media E-School буде підтримувати місцеві ЗМІ у тому, аби вони звертали увагу на потреби суспільства і поважали їх".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"