ban2

Прем’єрний бум: Сьогодні відразу три львівські театри покажуть нові вистави

Ситуація, у яку потрапили сьогодні львівські шанувальники театру для нашого міста не є звичною. Відразу три театри покажуть глядачам нові вистави.

Перший український театр для дітей та юнацтва презентує іронічну комедію Людмили Мовчан "Небезпечна гра".

«Небезпечна гра» – історія про двох дам, які вирішили кардинально змінити своє життя. Клод втікає з будинку для престарілих, а Марго – зі святкування 18-річчя своєї доньки. Втікаючи від власних проблем, вони стають на шлях небезпечної гри, яка може привести як до драматичного, так і до комічного фіналу.

Режисер-постановник вистави – Любов Мовчан, художник – Дарія Зав’ялова. У ролі Клод – Олена Скляренко. Роль Марго виконують Олена Крилова або Любов Мовчан.

У театрі ім. Леся Курбаса покажуть виставу Memento vivere за Роменом Гарі. Жанр автори визначили як кабаре-спогад на 2 дії за автобіографічним романом Ромена Ґарі "Обіцяння на світанку".

... роман про стосунки сина й матері, про розчинення матері в житті сина, про дивні листи немов із іншого світу, які створювали певність, що вона жива й перебуває поруч. Це роман про силу, яку людина отримує на самому початку життя, яка завжди тримає на поверхні й дозволяє вижити в катастрофі. Про дорогу, яка стає очевидною на самому початку, з якої не сходиш за жодних обставин, попри всі спокуси. Про дивну впевненість сина в своїй життєвій енергії – впевненість, яка трималася на чомусь, на перший погляд, ефемерному: на материнській вірі, яка так часто є джерелом усіх наших ілюзій", - написав Володимир Єрмоленко.

Поставив виставу Роман Валько. Сценографія Влодка Кауфмана, світло та відеопроекції – Володимира Стецьковича.

Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки покаже виставу “Баба” за п’єсою Павла Ар’є “Баба Пріся”. Постановка та музичне оформлення – Олексій Кравчук, художник – Олексій Хорошко, у головній ролі - Олег Стефан.

Жанр п’єси можна було б визначити як “сучасна українська народна п’єса”. У драмі йдеться про сім’ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній “дуже, дуже, дуже стара” баба Пріся.

Тож львівськи театрали мають непростий вибір. Але варто пам'ятати, що вперше поставши на суд глядачів сьогодні, вистави залишаться у репертуарі театрів. Так що подивитися їх вдасться усім охочим.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"