ban2

Фестиваль Docudays влаштує Кримський день

Фестиваль кіно про права людини проведе дискусію, присвячену анексії Криму

У рамках Міжнародного фестивалю кіно про права людини DocudaysUA відбудеться дискусія "Крим. Рік потому", організована агенцією "АртПоле", повідомляє Cultprostir.

Її учасниками стануть: громадські активісти Олександра Целіщева й Ісмаїл Ісмаїлов, психолог-конфліктолог Ірина Брунова-Калісецька, режисер Галина Джикаєва, художник Рустем Скібін, перекладачі Севіль Веліулаєва й Олександр Рибалко.

Захід чекатиме на всіх бажаючих почути розповіді очевидців про те, чи варто боротись за Крим і вірити у його повернення. Свідки російської агресії та пропаганди серед місцевого населення поділяться власними думками та емоціями 28 березня у київському Будинку кіно.

"Ті, хто лишився в Криму, чекають на інформацію. І не отримують її. Хтось ставиться до цього з розумінням і продовжує чекати, хтось вважає, що Україна забула про Крим остаточно, хтось злоститься: не хоче, то й не треба. Ми втратимо Крим, якщо втратимо зв’язок між людьми. Поки він є, можна на цьому щось будувати", − зазначає громадська активістка Олександра Целіщева (Бахчисарай).

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"