ban2

У Вінниці відбудеться Міжнародний літературний фестиваль


Фестиваль Intermezzo, який проходитиме з 22 по 24 травня, присвятять постаті Михайла Коцюбинського
Вінниця збере видатних письменників з різних країн на перший Міжнародний літературний фестиваль, присвячений видатному українському письменнику та громадському діячу Михайлу Коцюбинському, передає Cultprostir.
Програма фестивалю складатиметься із зустрічей з митцями, авторських читань та кінопоказів у різних локаціях міста та околиць, відкриваючи відвідувачам багату культурну та історичну спадщину Вінниці; а також із воркшопів для молодих письменників, сценарних лабораторій, цікавих культурологічних лекцій, дискусій, музично-літературних та трансмедійних перформансів, книжкових презентацій, вечорів поезії, виставок тощо.
Цього року учасниками фестивалю стануть відомі вітчизняні та європейські митці. Серед них: Оксана Забужко, Софія Андрухович, Кшиштоф Зануссі, Міленко Єрґович, Іра Цілик, Євгенія Кононенко та інші.
Організатори заходу мають на меті створення платформи для реабілітації та відновлення українського суспільства після подій Євромайдану та війни на сході країни засобами літератури, кіно та інших видів мистецтва, сприяння реалізації потенціалу Вінниці як одного з найважливіших культурних та туристичних центрів країни.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"