ban2

Інвесторів для українського кіно шукатимуть в Каннах

Український національний павільйон, який з 13 по 22 травня працюватиме на кіноринку 68-го Каннського міжнародного кінофестивалю, має на меті шукати інвесторів для українського кіно та просувати його у світ

На цьому наголосив під час прес-конференції голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, передає Еспресо.TV з посиланням на Укрінформ.

"Павільйон в Каннах - це надзвичайно важливо, бо підкреслює присутність України в європейському і світовому кінопросторі. І хоч цьогоріч в конкурсних програмах не представлені українські фільми, проте важливо представляти на ринку ті досягнення, які в нас є, ті фільми, які вже зроблені й які знаходяться на різних етапах кіновиробництва, в тому числі і на етапі девелопменту - в пошуках партнерів, копродюсерів, інвесторів, у першу чергу з Європи", - підкреслив Іллєнко.

В програмі роботи українського павільйону відбудуться презентації фільмів, які знаходяться у виробництві: "Тепер я буду любити тебе" Романа Ширмана, "Good Game Well Played" Олени Фетісової, "Максим Оса" Івана Сауткіна, "Блакитне плаття" Ігоря Мінаєва та "Гніздо горлиці" Тараса Ткаченка.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"