ban2

Контакти

Зображення контакту

Контакт

Микола Шваб

Адреса:
Київ Україна
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна форма

Відправити по електронній пошті. Всі поля з зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.
Інша інформація:

pr1В умовах воєнного часу негативний інформаційний потік просто ПЕРЕПОВНЮЄ будь-яку чашу. Люди схильні сприймати погані новини, схильні РОЗПОВСЮДЖУВАТИ погані новини, навіть не розібравшись, чи правда це, чи фейк. Проте ця інформація ДУЖЕ негативно впливає на нашу психіку, а як наслідок - паніка, депресія, втрата спокою, поганий сон, втрата ЗДОРОВ’Я. Ми стаємо роздратованими, злими, психованими, а це до добра НЕ доводить.

Нам потрібний зелений острівець добра, острівець файних новин. Острівець, який свідчить, що світ не тільки чорний, але й кольоровий. Острівець який дає надію на перемогу, надію, що все буде файно.

Сайт «Файні новини» піднімає настрій, дає впевненість в краще майбутнє, дає сил жити далі. Адже Ваше життя та життя всіх – це та цінність, за яку треба боротися.

Давайте будемо жити повноцінно! Почитаємо файні новини! Давайте повіримо, що все буде файно!!! А все неодмінно і буде файно. 

Бажаєте щось додати або запропонувати власні новини? Пишіть мені тут

Шановні друзі! Вітаю Вас на сайті «Файні новини» .
В розділі "Файні новини" ви можете прочитати щоденні позитивні новини з різних сторін життя українців і ще багато чого.
Розділ "Файна народна мудрість" містить файні історії, анекдоти, фотожаби та красиві висловлювання. На цих сторінках ви знайдете інформацію для відпочинку, розради, натхнення.
В розділі "Гордість нації" Ви маєте змогу познайомитись з нашими героями, науковими та промисловими досягненнями, спортивними успіхами українців, визначними місцями України, а також з меценатами, які підтримували нашу націю.
Розділ "Культурне надбання" висвітлює досягнення українців в архітектурі, кіномистецтві, музиці, скульптурі, театральному мистецтві, живописі тощо. Також тут можна дізнатись про фольклорне надбання українців.
Розділ "Історичні віхи" наповнюється оповідями про історичні події в Україні різних часів: від древніх поселень українців до сьогодення.
Сподіваюся, Ви знайдете на сайті "Файні новини" багато корисного для себе.
Ми живемо у файній країні! Нам є чим пишатися. Наша нація патріотична, добра але незламна. Шануймося!