ban2

        ГАЗЕТА "ФАЙНІ НОВИНИ" - ІНФОРМАЦІЙНА ЗБРОЯ У ВІЙНІ          <<< Читати далі

Файні анекдоти

jokeАнекдот – це ситуація, запорзичена з буденного життя. Можливо, трохи прикрашена та доповнена. Для колориту.

Смійтеся на зодоров’я , розповідайте анекдоти іншим, присилайте свої. Сміх нам допомагає жити, сміх нам дає щастя, сміх продовжує наше життя.

Доки ми сміємося – доти нас не перемогти! 

– Тату, що означає наш прапор? – Синій – небо, жовтий – поле. – А що означає прапор москалів? – Білі квіти на червоному цвинтарі. – А синiй? – А синій вони у нас вкрали.
Село в Галичині. Свято. Зі сходу приїхав чоловік до родича. Сидять за столом. Хтось піднімає келих і пропонує тост – за Зеника. Всі п’ють. Пішли в гості до іншої хати. Посідали за стіл. Знов випили за Зеника. І так по всіх знайомих – за Зеника. Нарешті той східняк не витримує, і з цікавості:– Куме, а хто то такий той Зеник?– О-о-о! Ти не знаєш? Зеник то є файний хлоп!– Ну то хто то такий?– Он бачиш клуб стоїть?– Ага.– Ну то йдеш до нього, а там на задній стіні все написано.Той побіг до клубу, заходить ззаду, дивиться, а там здоровенними буквами нашкробано– “БИЙ МОСКАЛІВ” і знизу підпис – ЗЕНИК
– Синку, як іспити? – Подорожчали, тату.
Фраза: “Любий, подай, будь ласка, КОЛЬОРОВІ невидимки”, геть руйнує чоловічу логіку!
Старовинне українське свято - «П’ятниця вечір»… святкується 3 дні.
Кореспондент запитує директора дурдому, який тест є критерієм для виписки.– Ми наливаємо повну ванну води, кладемо поряд чайну ложечкуі великий кухоль, і пропонуємо звільнити ванну від води.Кореспондент усміхається і каже:– Ну будь-яка нормальна людина візьме кухоль.– Ні, – каже директор, – нормальна людина вийме корок.
Як звикнути до того, що фраза жінки: «Поговори зі мною», означає «Послухай, що я скажу».
Гроші – зло. Не в грошах щастя. Хто духом сильний – той і багатий … Чим би ще себе заспокоїти, поки зарплату не дали?
У нашій країні найпоширеніша форма мутації – коли руки ростуть з дупи.
Блондинка блондинці– Я нарешті зібрала пазли!!– Довго збирала?– 2 роки!– А чого так довго??– Нічого собі довго!! На коробці писало “Від 3х до 6 років”!!!
Блондинка оформляє кредит. Менеджер:– Тут суму пишіть прописом!– А це як?– Буквами!– Пане, ви при своєму розумі? Як я цифри напишу буквами?
Син сидить в інтернеті. Мати:– Синку йди їсти!– Зараз мамо…– Іди швидко, бо охолоне!Син встає від комп’ютера, а мати швиденько займає його місце:– Ага, повірив шмаркач!
Боже, дай мені сили, терпіння, і на всяк випадок пару мільйонів доларів.
Ловлять рибу українець та москаль. Зловили золоту рибку. От рибка і каже : – Відпустіть мене, я Вам виконаю любі три бажання. Москаль каже: – Я словіл рибку за губу, я буду загадивать два желанія, а ти за хвост словіл, ти одно. Добре каже українець, Москаль каже: – Хочу что би во всєй росіі небило ніодного хохла, і что би кругом всей русі била велікая огорожа! Рибка каже:– Все зроблено. Українець: -Рибко, а правда що в москалів нема жодного українця?– Правда каже рибка. -А правда що кругом москальляндії велика-превелика огорожа? – Правда каже рибка. Тоді українець і каже: – То залий це все бетоном!
Навіть п’ятниця 13-е не звучитьтак моторошно, як 31 серпня.
Помоліться українці за творця «Мівіни», бо якби не ця людина, вмерло б пів країни!
Нічна прогулянка з дівчиною.– Он бачиш зірка?– Бачу.– То я.За хвильку:– А он там бачиш зірку?– Бачу.– То ти.Ще за хвильку:– А он бачиш дві зірочки – поряд, одна понад одною?– (вона: з лукавою посмішкою, сором’язливо опускаючи очі долі) Ой, ги… бачу.– (він: гордовито) То я на скутері.
– Доню, коли я говорила тобі прийти додому, як Попелюшка, то мала на увазі в 00:00, а не в одній туфлі і без плаття.
Вітати учня чи вчителя 1 вересня з Днем Знань це теж саме, що привітати коня з початком весняно-польових робіт.
В Інтернеті різко впала кількість коментарів від провідних політологів, економістів та експертів – школота пішла вчитися!
Допис міститься на сайті "Файні новини"