ban2

Кішка заходила в палаючий будинок 5 разів, щоб винести кожне своє кошеня

Скарлетт - це не просто кішка. Це Мама з великої літери. Сьогодні ми хочемо розповісти вам її дивовижну історію.

... 30 березня 1996 року в покинутому бруклінськомк гаражі в Нью-Йорку почалася пожежа. Пожежники прибули на місце досить швидко, але під час гасіння один з пожежників - Девід Джіанеллі - замітив бездомну кішку, яка раз по раз поверталася в охоплений полум'ям гараж, витягуючи по одному своїх новонароджених кошенят.

1

Світ дізнався про Скарлетт навесні 1996 року. Кішка спокійно жила з п'ятьма місячними кошенятами в одному зі старих гаражів Брукліна. Але вночі 30 березня гараж хтось підпалив. Прибулі пожежники з'ясували, що людей в момент пожежі в гаражі не було, але звернули увагу на кішку, яка металася в палаючий гараж раз по раз.

Пожежники хотіли зловити кішку-камікадзе, але та не далася їм в руки. Раптом один з пожежних зауважив, що кішка несе в зубах кошеня. Віднісши малюка в безпечне місце, вона знову кинулася у вогонь. Незважаючи на опіки очей, сильно обгорілі вуха і мордочку, матуся винесла з палаючого приміщення всіх своїх кошенят - причому, оскільки кішка могла виносити їх тільки по одному, їй довелося повертатися в палаючий, пропитаний густим димом гараж, п'ять разів.

У кішки вже були спалені лапи, пошкоджені вуха, обпалена морда і від вогню пузирилися очі, однак тільки після того, як вона витягла з вогню останнього, п'ятого свого кошеня, ткнулася мордою в кожного, щоб переконатися, що все врятовані, бідолаха знепритомніла. Завдяки одному з пожежних - він особисто доставив кішку в ветлікарню - її врятували.

Так виглядала Скарлетт в перші дні після пожежі

2             

 а так - пізніше, коли відросла шерсть і загоїлися рани

3        

Про кішку-героїню написала газета New York Post, після чого в редакції надійшли тисячі пропозицій від жалісливих людей з пропозиціями допомогти Скарлетт. Кошенят швидко розібрали (на жаль, один з них, біленький, помер незабаром після пожежі, зате інші прекрасно прижилися в нових сім'ях), а саму Скарлетт забрала до себе жінка на ім'я Карен Велл. Карен пообіцяла представникам Ліги захисту тварин, яка взяла Скарлетт під опіку, що піклуватиметься про тварину, як про рідну дитину, і стримала своє слово.

4

Після пожежі Скарлетт прожила ще цілих 13 років в будинку Карен Велл, оточена турботою і опікою. Правда, кошенят у Скарлетт більше не могло бути, але завдяки своєму героїчному вчинку киця стала еталоном материнської турботи і відданості в усьому світі.

З 1996 року Ліга захисту тварин заснувала спеціальну премію Scarlett Award for Animal Heroism, якою нагороджуються тварини, які брали участь у порятунку людей або інших тварин (в основному її отримують собаки, які беруть участь в розшуку людей під завалами після землетрусів). А сама Скарлетт була визнана Кішкою століття.

Джерело "Полезные советы"

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"