ban2

як починався майдан. 21 листопада.

Ніхто тоді не підозрював , скільки нам придеться пережити, через яке ПЕКЛО пройти, щоб вирватися з рабства Путіна. А все починалося просто. Як із зернини хліб, як з промінчика зоря. Майдан почався з маленького протесту. Але Україна втомилася та чекала цієї зернини, цього ПРОМІНЧИКА. ДЯкуємо.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"