ban2

Хлопець врятував від потенційного котла понад 300 бійців!

Цей ставний хлопець врятував від потенційного котла понад 300 бійців! 23-річний офіцер зі Львова, коректувальник вогню Володимир Гера залишився в оточенні, щоб із найвищої точки Лутугиного диктувати своїм безпечні координати для відходу.

“Володя казав: “Тату, я не міг відійти, коли бачив, що хлопці із 80-ки б’ються і викликають вогонь на себе. Я їм помагав коректувати вогонь, щоб вони вийшли з оточення”, - розповідає батько бійця Ярослав Гера. - Володя давав точні координати – і ворог вичислив, що він сидить нагорі заводу, і відрив вогонь із мінометів. Із ним ще був солдат – Роман Шевчук, - який допомагав корегувати вогонь. Вони оба були ранені. Володя відчув, що поранило в ноги, але і далі продовжував коректувати вогонь…”

Понад чотири місяці Володимир Гера прикутий до ліжка, - лікарі довго не могли відновити нижні відділення хребта. Тепер, після чергової операції, є надія, що хлопець ходитиме! Але для цього потрібна тривала реабілітація в Німеччині чи Австрії. Кожен сеанс коштує у середньому 60 тисяч. Батьки тягнуться з останніх сил і сподіваються на допомогу тих, кого Володя так самовіддано захищав на сході.

Перерахувати гроші можна на картку Приватбанку: 4149497816166260 на ім’я матері - Марії Гери.

Автор: Лариса Раїнчук

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"