ban2

“Гомеричний сміх Іскандерів”: У Держдумі усвідомили масштаб катастрофи і на колінах приповзли до ЄС – Кох

Куди поділися вся гордість і радість за потрапляння в санкційний список ЄС, раніше депутати Держдуми думали, що санкції ЄС – це лише розмови, але вчора вони усвідомили, що Захід розлютився не на жарт і на колінах приповзли просячи пощади.
Таку думку у своєму блозі висловив російський державний діяч, публіцист Альфред Кох, передає OnPress.info.
“Куди ж у депутатів зникли гордість і радість у зв’язку з попаданням у санкційні списки? Подивіться, що робиться: після того, як вчора Наришкіну закрили в’їзд у Фінляндію, сьогодні Дума вже вимагає скасувати всі візові обмеження для депутатів (зазначимо – тільки для депутатів, своя сорочка ближче до тіла). А як же Ігор Іванович?
«Санкційні заходи щодо російських парламентаріїв і делегацій повинні бути скасовані як свідомо нагнітають обстановку на шкоду миру і безпеці на європейському континенті», – он як заговорив.
Адже буквально тільки що була зовсім інша риторика. Ось В’ячеслав Ніконов на трибуні Думи 30 червня: «Росії не треба комплексувати з приводу санкцій та ізоляції. Самі ізолятори виявляються все більш ізольованими». Бурхливі тривалі оплески.
Не минуло й двох днів, як все чарівно змінилося. І хто тепер згадає гучного лютневого Зюганова: «Я звертаюся до керівництва Німеччини і ЄС – покарайте кого завгодно з нас»? Ну от, власне, покарали. Де ж непохитність?
Де ж оптимізм Сергія Неверова? «Зарубіжних активів у мене немає, а що стосується заборони на в’їзд, то службової необхідності виїжджати в ці країни у мене немає, як немає і такої необхідності робити в особистих цілях – я їжджу по Росії».
А ось – Людмила Швецова: «Ставлюся до санкцій спокійно. Я живу в своїй країні, служу їй. Роблю це все життя, і щиро. У мене проблем немає».
І, звичайно, як не згадати коронну фразу Ніконова «Якщо вони всі «Шарлі», то ми з вами всі Кобзони, і ми з вами всі Рашкины». Ось тепер точно все. Подобається?
Ясна річ, раніше депутати думали, що все це – іграшки, полякають і пустять. А тепер, коли Захід серйозно розлютився, нікому не хочеться бути в одній потопаючої човні з народом. Це поліцейські нехай сидять в Росії і відпочивають в Криму – їм за це дозволять стріляти в натовп на поразку. А депутатам хочеться в Європу, ще раз понюхати солодкуватий аромат загниваючого Заходу.
Однак жарти скінчилися. А скоро буде і зовсім не смішно: Росія отримала звіт про причини катастрофи голландського «Боїнга» під Донецьком і за 60 днів повинна на нього відповісти. Михайло Леонтьєв вже малює нові докази в фотошопі – чи найняли дизайнера?
Загалом, гра пішла по-крупному. Криза посилюється як у політиці, так і в економіці. Подивимося, як швидко серед депутатів, колись голосували за Крим, з’являться прихильники територіальної цілісності України”, – написав він.
Нагадаємо, що депутати Держдуми звернулися до ЄС з проханням зняти з них санкції.

Джерело: onpress.info

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"