ban2

ПАТРУЛЬНА СЛУЖБА - ПРАЦЮЄ!!!! частина 3

Живемо навпроти Подільського РВВС. Вже третій день поспіль "традиційні міліціянти" бушують, передчуваючи свій близький пи…ць. Сьогодні зранку взагалі як подуріли. Стоять, регочуть матюкаються. Зграя десь у півтора десятка «гопоти у погонах». Коханій набридло, взяла і викликала наряд. За 3 хвилини прибула ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ!!! (Патруль #0715). Традиційні мєнти, як учні молодших класів, почали втікати хто куди. Залишилася пара-тройка охвіцерів. Патрульні чемно зробили їм зауваження ЧИСТОЮ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!

А коли кохана подякувала їм з балкону за відновлений порядок і законну тишу, відповіли «Ми тепер завжди дбатимемо про ваш спокій». Кохана ридала від щастя (Я не жартую).

І, сука, хай там мені після цього хтось скаже, що в державі нічого не змінюється – пошлю на х..й відвертим текстом, або вчеплюся в горло. І ХАЙ ВИКЛИКАЮТЬ ПАТРУЛЬ!!!!

Автор:  Антін Мухарський

Частина друга. ІСТОРІЯ ПРО НОВУ ПОЛІЦІЮ ТА ВОЛОНТЕРСЬКУ МАШИНУ, АБО ЯК ПОЛІЦЕЙСЬКІ В КИЄВІ ВРЯТУВАЛИ ВОЛОНТЕРСЬКУ МАШИНУІСТОРІЯ ПРО НОВУ ПОЛІЦІЮ ТА ВОЛОНТЕРСЬКУ МАШИНУ, АБО ЯК ПОЛІЦЕЙСЬКІ В КИЄВІ ВРЯТУВАЛИ ВОЛОНТЕРСЬКУ МАШИНУ

Частина перша . ВНОЧІ НОВА ПОЛІЦІЯ ВЖЕ ВСТИГАЛА СЕБЕ ПОКАЗАТИ В РОБОТІ. А ДАЛІ ЗНОВУ ТАК?

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"