ban2

Ми будемо допомагати до самого кінця. Бо йде війна

Про нас з Вами...
Дорогі друзі! Багато людей,які ніколи не були в ато часто в лічку мене повчали куди везти і що купувать. Найприкріше те, що кількість "бажаючих посплітникать"зростає. Вчора в лічку написала жінка з Італіїї,що хтось там в неї, родич десь на блок-посту знає точно, що італійську каву волонтери продають, вчора жіночка теж із-за кордону рекомендувала купувать тепловізори,а мовляв форму хай бійці самі собі купляють. А дехто повально критикує мене, що я там щось смачненьке для атовців готую....І всякого такого негативу повно....
Складається думка (і не тільки в мене, а й в моїх друзів-помічників), що хтось добряче намагається підірвати авторитет тих,хто не здався і не зламався від проблем, а й далі продовжує допомагати тим чоловікам, кого доля заставила стати бійцем ато.

Я не прошу подяки. Я й так її маю кожного разу від усмішок бійців. Просто думки вслух. Так багато злих людей. Це дивно для нашого суспільства....хоча..

Мене вперше дорікли за те, що вожу форму. А чи знають люди,-як воно: стояти при жарі +45 на посту? Ти весь мокрий. Бо такав них форма. І коли ми можемо дістати подешевому, зекономивши наші з Вами кошти форму-брітанку,-то кожний, хто її вдягнув став щасливіший в 100 раз. Бо брітанка=дихаюча, легка, вона з сатіну. Тому й возимо таке. Я в шоці, що є люди, які не доганяють цього. Мабуть все ж таки скоро треба насильно садовити в автобуси отаких нерозуміючих і везти туди в АТО на екшен. Щоб провели хоч добу там. Людина тоді часом розуміє,-коли сама це може прожити і пережити. Особливо,-коли її умови існування є більш комфортнішими, ніж там. Коли зверху дме кондішен, коли сайд-бай-сайд холодильник повний на відстані витягнутої руки і коли все в ажурі.


Так от,  дорогі пани та панянки!!!
1.В АТО знаходяться найбідніші і найпростіші чоловіки, бо всі,хто змогли відкупилися чи якісь ще знайшли способи вімахатись від цього.
2.Всі повально не будуть купувати тепловізори,бо в багатьох підрозділах вони є і їх бережуть і охайно ставляться.А бійці просять лмише аккумуляторні батарейки, щоб підтримувати їх у робочому стані,-що ми й закуповуємо.
3.Так. Технічні прилади потрібні.Ми їх возили,возимо і будемо возити,але ті, про які нас просять, і ми не завжди будемо про це голосно тут відчитуватись і це показувати, бо ворог не все має знати.Ворог читає також все, що ми тут пишемо.
4.Є волонтерські групи,які мають більш великі фінансові можливості і спеціалізуються саме на планшетах з програмами, тепловізорах і супертюнингом автоматів. Ми не займаємося і туди не ліземо. Кожна група робить те, що їм під силу,і це теж немало...
5.Ми возимо не тільки те, на що назбирали. 50% товару ,що ми веземо ми можемо дістати безкоштовно робимо для цього!!!!Не треба схилятися, що все треба купувати лише за гроші!!!!
6.Ми допомагаємо і бійцям АТО, і їх сім'ям - хто звертається, і в шпиталь, і декому з тих людей,хто живе там в зоні і потребують нашої допомоги.
7.Ми веземо і їжу, і форму, і тех приладдя і туалетний папір і ліки і не можна недооцінювати труд невеликих волонтерськизх груп, якщо ми з провінціїї,а не сидимо в Києві і не маємо можливості десь по Києву голосно про себе заявлять.В нас просто нема часу.Якщо ми в АТО,- то це від 3 до 5 днів. Якщо ми вдома,-то ми шукаємо знову те, що можемо корисного відвезти туди!!! 
8.Я не знаю,-в кого там які командири-дебошири.В нас такого немає. Все віддається мною особисто бійцям різних бригад і підрозділів,в тому числі й те, що заздалегідь замовляє командир для своїх підлеглих. А тому, не треба брудом обливати всіх офіцерів. Є багато порядних, чесних, добросовістних бойових офіцерів, з якими мені довелося зіштовхнутися і я пишаюся знайомству з ними.
9. До бійців!!!! Перестаньте скиглить!!! Ми,жінки, що їздтимо туди і знаходимося там разом з Вами, живемо по вашим атошним правилам. І для нас немає окремої ванни чи окремого санвузла чи откремого бару. Ми в таких самих умовах і поруч з Вами. І ми горді, що ми мужньо витримуєте всі невзгоди й труднощі! Ви,-найкращі! Ви - наймужніші, бо можете бути й під дощем чи снігом, можете не спати годинами,можете сміло йти на ворога, не думаючи егоїстично про свої життя. За це ми Вас і любимо, за це й маємо мотивацію везти Вам знову й знову все найкраще, що тільки маємо .
10. Я, мої помічники, наші прихильники можемо легко відмовитися від чергової обновки, від якоїсь дорогої покупки. Бо йде війна і нам нічого не хочеться. Нам хочеться лише, щоб швидше закінчилася війна і всі чоловіки живі й здорові повернулися до себе додому!
11.І найголовніше: я особисто, та мої помічники, ми будемо допомагати до самого кінця!!!Поки все не скінчиться!!!Ми будемо дарувати їм вкусняшки й печенюшки, ми будемо радувати їх наготовленою мною їжею. І безумовно будемо прагнути дістати для них щось найнеобхідніше,-аби тільки чимось їм допомогти!!!
Друзі-патріоти! Дякую Вам, що вже рік Ви зі мною,що ми разом можемо радувати НАШИХ там!!!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Автор: Nataliya Vinnyk

Коменти:

• Аліна Гавловська Наталочко, не зважайте на ті дописи "всепропальщиків" та "бійців диванної сотні"! Їхнє одобрення Ваших дій, то найменше до чого потрібно прагнути! Скажу від себе: "Ціную Ваш труд, поважаю Вас, допомагала і допомагитиму Вам разом із моїми студентами!"
Все буде Україна!!!

•  Vladimir Dotsenko Собакі лають а караван іде !
Добро наказуєме і з цім безглуздо воювати ,це почалося від народження Адама ,хто багато патякає той нічього не робить і навпакі,робітна людина не має часу на балачкі !
ВоРовська хата тому приклад ,хлопці на фронті країну рятують а ВоРи лише крітікують та палиці в шприхі пхають і з волонтерами таке саме, комусь,хто і гадкі не має як все робиться, здається що все робиться не так,то поїдьте і спробуйте а тоді рота відкривайте !

• Valentina Golovashova Наталочко!!! Дякую за твій такий щирий . відкритий, емоційний достойний жінці Патріоту , жінці волонтеру, цей пост!!! Цими написаними словами, від твого серця, відкриваєш нам багатьом реальне життя там в АТО! Дійсно, люди, які там ніколи не були , і не бачили, не розуміють , життя наших солдат, їх потреби, іх життя буття, не зможуть завжди правильно зрозуміти тебе , чи хлопців ... Тому, й так пишуть тобі, НЕ РЕАГУЙ на ті байдужі, черстві, а може" мертві душі"..... то не від Бога! Як , написали мені друзі з Неаполя, " Ми прорвемся!!! Ми будемо допомагати!!! Ми не лишимо наших Героїв наодинці!!!! Ми підтримаємо наших бійців, і не лишимо наодинці до останнього!!!! Бл побувши в АТО з Наталею Вінник, я зрозуміла, що наші рідненькі чекають на нас, Просили не лишати їх наодинці з бідою, бо вон стоятимуть до КІНЦЯ!!! До перемоги, або смерть................. Відступати ні кроку назад не будуть!!!! Тому , друзі, згадаймо , те , що наші захисники там , своїм тілом прикривають всю Україну! НАС! ВАС!

• Микола Шваб Я знаю одне: критикують ті, як правило, які систематично не допомагають. Ті які не були на фронті. Або ті яких бере злість ЩО ЩЕ ХТОСЬ допомагає. Замість того щоб ВИПРАВИТИ ситуацію, вони навпаки роблять гірше. Звичайно за компами писати легше. Але щоб не сталося, ми будемо і далі допомагати хлопцям, щоб там не писали. адже в НАС йде війна!!!

А МИ ЗНОВУ ЗБИРАЄМО НАТАШУ на поїздку. Потрібні і речі і гроші. Приватбанк 5168 7423 1462 3350 Максименко

Схожі матеріали

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"