ban2

Угода про ЄС

Зону вільної торгівлі з ЄС відклали. Це погано чи дуже погано? Це не погано. НАВЧІТЬСЯ БАЧИТИ ЗОРІ В КАЛЮЖІ!!! І жити стане легше.
Це рішення прийняли НЕ ми, і від нашого охання ніц не зміниться. НІЦ НЕ ЗМІНЕТЬСЯ.
1. В нас залишилися преференції – ми зможемо продавати товар за кордоном. ЦЕ СУПЕРФАЙНО. Зараз задача наладити наше виробництво для задоволення попит в Європі. Тепер щоб в парламент не прийшли ті ж обличчя а ПАТРІОТИ, які зроблять все можливе, щоб ми змогли продавати як найефективніше в Європу. Кому буде оплачуватися зарплата? Податки? Чия сировина буде? ВСЕ наше, все буде йти в Україну.
2. Ми не зможемо купувати дешеві іноземні товари. Чи це дуже погано, адже купуючи товар за кордоном, зарплата, прибутки тощо, кому будуть йти ? НЕ нам. Ото ж, в нас появляється ще додаткова можливість наладити власне виробництво і всі гроші будуть то в Україні. ЩО В ЦЬОМУ дуже ПОГАНОГО?
3. Сподіваємося цей крок зроблений, щоб путлєр міг оправдатися перед своїм народом, шо він крутий. Типу для своїх рабів зберіг обличчя. Мені плювати, яке в нього там обличчя. Але є надія, що путлєр все таки закінчить свою окупацію.
Може досить панікувати, а подумати як не пустити в парламент СТАРИХ нардепів.
Може подумаємо, як зробити, щоб наш товар розгрібали всі мешканці Європи.
Де ми можемо взяти багатство? Лише піднявши вітчизняне виробництво.
А Європа, це ми, це наший стан душі. І ніякий папірець нас НЕ заставить думати інакше. Нас в Європі вже вважають Європейцями, а НЕ монголами, як путлєрівців. Чого паритися над бумажкою…
А ви що думаєте?

Схожі матеріали

1 коментар

  • Повар Дмитро П'ятниця, 12 вересня 2014, 23:45 Посилання на коментар

    Не згоден. Тільки шокова терапія навчить працювати. Тільки важкі умови залишать сильніших і відданих роботі. 1 - рік це час за який державні керівники ( державних п-в хватає в Україні) будуть намагатися урвати як найбільше. 1 - рік це той термін за який наші харчо-переробні та інші п-ва будуть старатися як умога більше заробити а не модернізувати в-во. Я це говорю як людина - що 10 років пропрацював на державному підприємстві і вже 4 роки працюю в приватній структурі ( від бухгалтера до фінансового директора). Великий бізнес ( Миронівський ХП, Тульчинка, Рудь, Снек імпорт та інші, будуть працювати на рівень та на зовнішній ринок, а місцеві виробники навіть прибрати в цеху не хотять вже не кажучи про держ підприємства. Отже 1 рік це в пусту. За цей рік єдине що може зробити держава для переходу на нові стандарти - це ввести жорсткий контроль по тех переобладнанні підприємств, ( контроль ! а не втручання) а також впровадити державне регулювання цінами( без корупційних схем) . Отже "хочеться в калюжі розгледіти зорі але поки щ тільки дощ"

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"