ban2

Без емоцій про підсумки "нормандської четвірки"

1) Озброєння таки відведуть, стріляти будуть менше, життів буде збережено більше;

2) Фейкових виборів не буде. А буде дуже складний процес ухвалення законів, які би дозволили провести вибори на окремих територіях за українськими законами; депутати туди зможуть вписати будь-які умови, які полегшать процес реінтеграції окупованих територій і ускладнять життя російським "гоблінам";

3) Імунітет від Олланда – "фількина грамота",- затяті бойовики на вибори не підуть, а якщо й підуть, то далі нинішнього свого анклаву все одно не виїдуть;

4) ОБСЄ і міжнародна спільнота бере на себе відповідальність за відведення російських військ та поновлення контролю над кордоном. Не буде цього зроблено? Тоді просто повернемося до сьогоднішнього умовного статус кво.

Альтернатива підсумкам "нормандської четвірки" – повномасштабна війна, цього разу, можливо, без підтримки Заходу у вигляді санкцій. Інша альтернатива – у випадку повного ігнорування домовленостей російською стороною – "замороження" і ізоляція окупованих територій, до цього, власне, все і йде.

І останнє - хочете щоби слово України більше важило на міжнародній арені? Це насправді просто – кожного дня підтримуйте українську армію.

Автор: Сергій Таран

ВСЕ КНИГИ И ЛЮДИ БУДУТ ПОМНИТЬ, ЧТО В 2015 ГОДУ УКРАИНА ВЫРВАЛАСЬ ИЗ ИМПЕРИИ ЗЛА ТУТ

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"