ban2

Чому не варто бiгти поперед паровозу, або Украiна - не Ганя Каренiна

Чому не варто бiгти поперед паровозу, або Украiна - не Ганя Каренiна
14 вересня 2014 р. о 0:57
У мене часто запитують, що я думаю з приводу:
1. невведення вiйськового стану в Украiнi (за що репетувала Юля) i що б зробило неможливим не тiльки роботу наших героiв тилу - волонтерiв, героiв не тилу - партизан; але й, в теперешнiх умовах, простелило б червоний килим мародерству та злочинам: працiвники владних структур, серед яких ще немало ворогiв нашоi незалежностi, змогли б, на пiдставi положень Закону про вiйськовий стан, затримувати, засуджувати, вiдбирати майно та житло у громадян Украiни. Також унеможливило б проведення виборiв у ВР. Таким чином Юлiя Володимирiвна сподiвалася повертухатися , тому що наразi зрозумiло - в новий склад ВР вона не пройде.

2. про мiнськi домовленостi. (Знову вереск Тимошенко: "Мінські домовленості є загрозою для цілісності України!") Мiж тим, вороги у панiцi, бо, за iх словами, Порошенко не поступився нi сантиметром Украiни, а "тимчасовий особливий статус" на третинi лугандону - це зовсiм не те, на що сподiвалася мерзота. Хотiв лугандон економiчноi самостiйностi - лаптем "хлебайте" - утримуйте та забезпечуйте самi себе. Це також дає правовi пiдстави для виключення окупованих територiй у виборах у ВР: там, де править бал сатана, демократичного висування кандидатiв не буде. Окрiм того, це перемир'я дало нам змогу визволити силу силенну наших воякiв та заложникiв, зберегти життя найкращих патрiотiв Украiни, бо 6 загиблих за 6 дiб - величезний бiль та скорбота - але це не 30, 60, 80 кожноi доби. Дало час на перегрупування, змiцнення нашоi Армii, на отримання допомоги з-за кордону.
Додатковий плюс - сволота порушує домовленiсть i спостерiгачi ОБСЄ це фiксують. Знов таки, у очах свiту ми - краiна, що воює з агресором. Нам - допомога, агресору - посилення iснуючих та додатковi санкцii!
«Протокол (Мінський) передбачає відновлення і збереження суверенітету України на всій території Донбасу, в тому числі і на тій, яка зараз контролюється бойовиками. Ні про яку федералізацію, ні про яке відчуження в протоколі не йдеться і йтися не може. Ще раз наголошую, що такі утворення, як так звані «ЛНР» та «ДНР», в документі не згадуються взагалі», — сказав Порошенко.


3. Вiдносно "відтермінування" на рік Угоди про асоціацію з ЄС". Знову спостерiгаємо "баба Яга - проти": “Війна не може перешкоджати демократичним перетворенням нашої держави, її наближенню до ЄС та ратифікації Угоди про асоціацію"(Тимошенко).

У цьому питаннi я повнiстю довiряю Яценюку та головi Уряду. Чому? Читайте Тараса Завгороднього:
"У нас реально главная проблема - это выйти из войны с минимальными потерями: людскими, материальными. Делаем сейчас Ассоциацию в полном объеме и получаем продолжение войны ( возможно с бомбежками Харькова, Киева и т.д.), тысячи смертей патриотов, которые пойдут воевать без оружия, но погибнут. Россия закроет нам рынок. Плюс на рынок зайдут европейские фирмы, которые просто разорвут нашу экономику, поскольку у нас будет идти война и никто вкладывать деньги не будет.
Запад предлагает серьезный компромисс. Дает доступ на огромный рынок ($16 трлн. против $2 трлн. России) до конца 15 года, при этом европейские фирмы не смогут зайти на наш рынок, Запад готов залить деньгами конфликт на Востоке, прекратить войну. То есть у нас будет время построить армию, поднять экономику, адаптироваться у условиям работы на взрослом рынке, дать по ушам чиновникам, которые под прикрытием войны успокоились и заработать денег. До этого времени в РФ многое поменяется и мы вернем все, что нам принадлежит. Судя по санкциям, Вове недолго осталось царювать. Возможно, уже до Нового Года мы его потеряем."
та дiда Свирида:
" за Україною сохраняється возможность торгувати з країнами СНГ на умовах зони вільної торгівлі і одновременно, дєйствувать на ринках ЄС, як у себе вдома. Дід напомнить, шо після набуття чинності Угодои про асоціацію, условія гри для наших експортерів нєсколько усложняться. А європейська продукція попаде на наш ринок по дуже пільговим умовам і конкурувати з нею нашим виробникам буде ой як непросто.
Є тут хлопці чи дівчата, які хоть раз експортували в ЄС або в Росію молокопродуки чи соняшникову олію ешелонами? Думаю ні, бо дідові читачі в большинстве свойом молоко і олію використовують лише вдома на кухні. Дід, кстаті тоже, смажачи картоплю капає на сковорідку олію не в промишлєнних масштабах. Потому і судити про реальну ситуацію ми можемо лише слухаючи, шо кажуть експерти.
А експерти кажуть, шо нашим товаровиробникам продовжено ще більш, ніж на рік возможность безмитно гарцювати на ринках 37 країн (28 ЄС + 9 СНГ) з населенням пріблізітєльно 700 млн покупатєлєй. Єслі би діпломатія допускала бурні проявлєнія емоцій, то Клімкін мав би того Улюкаєва крепко обнять, розцілувать і хвилин п'ятнадцять на руках носить прямо перед телекамерами усіх світових телеканалів.
Є среді вас хоть хтось, хто бачив фільм "Стакан воды"? Нєужелі ніхто не бачив? Странно... Обізатєльно прдивіться. Дід щитає цитату з цього фільма геніальною:
"Это же прекрасно! Две дамы, это почти всегда лучше, чем одна. Милая Абигаль, я никогда не был столь серьезен. Если одно большое государство хочет завоевать маленькое, к этому нет никаких препятствий и маленькое государство погибло. Но если другое большое государство захочет сделать то же самое, то у маленького государства уже появляется шанс на спасение. Большие и великие государства сделают все, чтобы помешать друг другу и в этом счастье маленького государства!".
Краще нiж вони, я не поясню.

I, останнє, стосується "Я Порошенку не вiрю!"
Не вiрте! Не можна вiрити нi одному полiтику, бо вiн - не Бог. Але - вiдслiжуйте, читайте, слухайте, мислiть логiчно i порiвнюйте ситуацiю "до" i "пiсля".
Так, "ми є народ, якого правди сила нiким звой0вана ще не була!" Свободи пульс б'є у наших венах, у нас нема "ненаших дiтей", кожна втрата пече, як власна. Ми - не росiйськi свиноматки, що плодять гарматне м'ясо - загибель кожного патрiота сприймаємо втратою власною.
Нiякi грошi чи погрози украiнцiв не зупиняють (на вiдмiну вiд росiян), ми ще бiльше гуртуємося, щоб загибель найкращих дiтей Украiни (незалежно вiд нацii, вiросповiдання чи мови) не була марною.
Перемога - за нами! Неминуче!
Але - свiт розмовляє iз лiдерами - не з народом. I якщо зараз ми отримуємо таку фiнансову допомогу, таку дипломатичну пiдтримку - слiд вiддати належне нашому Уряду.
Бiльше нiчого додати окрiм: Слава Украiнi! Слава - нацii!

Автор: Замлинська Людмила Анатоліївна

2 коментарів

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"