ban2

Немає такої держави як Росія. Русь завжди була і є Україна!

1

Вперше Україна згадується в Іпатіївському літопису. Зауважте, не Малоросія, не як-небудь інакше, а саме Україна. Літописний звід включає в себе декілька компонентів - Лаврентьевский літопис, Повість временних літ, Чернігівський, Київський, Галицько-Волинський літописи в яких описані події від 860 до 1292 років. Джерела літопису дуже різноманітні - це і князівські літописці, князівські грамоти, звіти послів, військові повісті, розповіді очевидців, грецькі хроніки та ін.
Вперше Україна згадується в літописній повісті про похід Ігоря Святославовича на половців в 1185 році. У багатьох джерелах Київська Русь ототожнюється з Україною. У деяких редакціях, наприклад в Єрмолаевском переліку (1189-1213 р.р.), Україну називають КРАЇНА, в Київському літопису - Украйною Галицькою ...
Також назва «Україна» згадується у зв'язку зі смертю переяславського князя Володимира Глібовича, пізніше - у опису подій часу правління галицько-волинського князя Данила Романовича. Ось, як-то так ...
Москви і Росії тоді ще ніхто не знав ...
Вищі навчальні заклади: Російська академія наук була заснована в 1724 р .., Московський університет в 1755. В Україні Острозька академія заснована 1576, Львівський університет заснований в 1661 - Друкований буквар в Україні вийшов в 1574 році у Львові, в Московському царстві це сталося на 60 років пізніше - в 1634 році.
-
Релігія: Київська митрополія заснована в 988 році, а Московська тільки в 1458 році. Київська митрополія на 460 років старше Московської.
-
Столиці: Київ заснований 482-го року, Москва заснована 1147, сином Володимира Мономаха Юрієм Долгоруким. Отже, Київ старше Москви на 665 років. - Перший монарх в класичному розумінні коронований в Московському царстві Іван Грозний 1547, в наших землях Данило Романович Галицький - 1253 - Монгольське ярмо: Київ позбувся Монгольського ярма 1363 після битви у Синіх Водах; Москва позбулася ярма 1480 після стояння на Угрі, а данина Кримському хану Московія платила до 1700, включаючи початок правління Петра 1.

Назва: Вперше термін «Україна» в літописах зустрічається під 1187 роком. Вперше термін «Росія» знаходимо лише за часів правління Івана Грозного на 400 років пізніше. 

-
Автор однієї з перших у світі конституцій Пилип Орлик. 5 квітня 1710 був обраний гетьманом. У цей же день він оголосив «Конституцію прав і свобод війська Запорізького». У США конституцію прийняли в 1787 році. У Франції та Польщі тільки в 1791 р

2

Історичні факти, які потрібно знати.

1. Державу з назвою Московія цар Петро I перейменував в Росію аж в 18 столітті, в 1721 році !!!
2. Плем'я Мокші назвало свою річку Москва, а переклад цієї назви, з мови Мокші, звучить як «брудна вода" !!! Будь-які інші мови Світу не можуть перекласти слово Москва !!! Слово «кремль» - татарське і означає укріплення на пагорбі !!!
3. У середні століття все картографи Європи писали і проводили кордон Європи вздовж кордонів Русі (Русь - це територія нинішньої України) !!! Московія - улус, зі своїми фінськими народами, завжди була складовою Орди, і її Європа справедливо відносила до Азії !!!
4. Московія (Росія) платила данину Кримському Хану, своєму СУВЕРЕНОВІ і господарю, який був правонаступником Золотої Орди, аж до 1700 года !!! Цар Московії зустрічав кримського посла на Поклонній горі, садив його на свого коня, сам пішим, під вузду, вів коня з кримським послом в Кремль, садив його на свій трон і вставав перед ним на коліна !!!
5. У 1610 році, в Московії на Борисі Годунові (мурза Гудун) закінчилася династія Ченгизідів (родич Чингісхана), і на трон звели Олексія Кішку з фінського роду Кобили, а при вінчанні його на Царство церква дала йому прізвище Романов, який нібито прибув з Рима правити Московією !!!
6. Катерина II, після окупації останньої вільної Руської Держави - Великого Князівства Литовського (територія Білорусі) в 1795 р, своїм наказом наказала назвати угро-фінські племена Московії якимись великоросами, а українців - справжніх русичів - малоросами !!!
7. Ніхто і ніколи не бачив в оригіналі договір про «возз'єднання» між Московією та Україною, нібито підписаний Б. Хмельницьким і Царем А. Романовим !!!
8. Вже кілька століть археологи Московії шукають артефакти, що підтверджують достовірність Куликовської битви, але поки безуспішно, ось тільки байку про перемогу Д. Донського над Мамаєм виспівують досі, на всі голоси !!
9. Псковська, Новгородська, Смоленська області Росії, - це колишні слов'яно-руські Князівства, і до угро-фінської Московії не мали ніякого відношення, доки Московія-Орда вони окупувала їх відповідно в 1462, в 1478 і в 1654 роках !!! А в інших областях Росії (Московії) ніколи не мешкали слов'янські племена і народи !!!
10. Золота Орда і її дочка - Московія, - це єдині країни світу, які тримали у рабах власний народ !!! Це і пояснює вічну відсталість багатою на природні копалини Московію від порівняно обділених на природні ресурси європейських країн !!! Адже ефективність роботи вільних людей набагато вище, ніж рабів !!!
РУСЬ була і є, тільки КИЇВСЬКА
Чому всі слов'яни, у тому числі, чехи, словаки, поляки, білоруси й українці, розуміють різноманітні діалекти слов'янських мов без перекладачів , і тільки одні так звані росіяни їх не розуміють - їм здаються незрозумілими навіть так звані «східно-слов'янські» мови Білорусі та України?

3

P.S. По міфах російської національної свідомості завдано нового удару !!! Спочатку дослідження генофонду російського народу , що проводилися російськими вченими в 2000-2006 рр., Показали, що генетично росіяни - зовсім не слов'яни, а чистокровні фіни, нічим не відрізняються від мордви (див. Статтю «Лицо русской национальности», №15, 2006) . За повідомленням московського Центру Льва Гумільова від 18 березня, російські вчені вперше в історії провели нечуване дослідження російського генофонду - і були шоковані його результатами !!! У тому числі ці дослідження повністю підтвердили, що росіяни - це не слов'яни, а тільки російськомовні фіни. Результати аналізу мітохондріальної ДНК показали, що ще одна найближча рідня росіян, крім фінів Фінляндії, - це татари: росіяни від татар знаходяться на тій же генетичній відстані в 30 умовних одиницях, які відокремлюють їх від фінів !!! У міфі про «слов'янські корені росіян» вченими Росії поставлена жирна крапка: нічого від слов'ян у руських НЕ МАЄ !!!! Є тільки близька до слов'янської руська мова, але і в ньому 60-70% не слов'янська лексика, тому російська людина не здатна розуміти мови слов'ян, хоча справжній слов'янин розуміє через схожість слов'янських мов - будь-яку (крім руської) .В Росії живуть росіяни, але не руські.

РУСЬ була і є, тільки КИЇВСЬКА !!!

4

UPD «... Взгляните на москвича XVI въка: онъ кажется съ ногъ до головы одътъ по-самаркандски. Башмакъ, азямъ, армякъ, зипунъ, чебыш, кафтанъ, очкуръ, шлыкъ, башлыкъ, колпакъ, клобукъ, тафья, темлякъ — таковы татарскiя названiя различныхъ предметовъ его одъянiя. Если, поссорившись съ товаришемъ, онъ станетъ ругаться, въ его репертуаръ неизмънно будетъ фигурировать дуракъ, а если придется драться, въ дъло пойдетъ кулакъ. Будучи судьей, онъ надънетъ на подсудимаго кандалы и позоветъ ката дать осужденному кнута. Будучи правителемъ, онъ собираетъ налоги въ казну, охраняемую карауломъ и устраиваетъ по дорогамъ станцiи, называемыя ямами, которые обслуживаются ямщиками. Наконецъ, вставъ изъ почтовыхъ саней, онъ заходитъ въ кабакъ, замънившiй собой древнюю русскую корчму. И всъ эти слова азiатскаго происхожденiя. Въ этомъ безъ сомнънiя есть знаменательное указанiе, хотя и относится только къ внъшней формъ. Но гораздо важнъе то, что извъстная примъсь монгольской крови способствовала такой быстрой и покорной ассимиляцiи». Писано в 1912 р
UPD 2 «Кінець суперечок про значення слова « оукраїна » 

Трохи стьобу.

5

Джерело: http://elise.com.ua/?p=169191#hcq=6k3muxp

1 коментар

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"